I-tason kouluttajat

Kaikki kouluttajat ovat SHL ry:n kouluttajakoulutuksen käyneitä kouluttajia. Halutessanne koulutuksen voitte olla suoraan yhteydessä alueen kouluttajaan tai Henna Tanhuanpäähän, henna.tanhuanpaa@hiihtoliitto.fi / 0400 997 418

I-alue (Helsinki-Uusimaa-Lahti) 
Maria Heikkilä, mariaelisa.heikkila@gmail.com
Sami Maunonen, sami.maunonen@gmail.com 

FSS
Eric Storvall, eric.storvall@anvianet.fi
Glenn Lindholm, glenn.lindholm@idrott.fi 

Satakunta 
Teuvo Munkki, teuvo.munkki(@)huittinen.fi, 0400 338 356 tai Mika Kallio mika.kallio@satakunnanhiihto.fi tai Marja Kallio marja.kallio@cedupori.fi