Yhteystiedot

Kilpailuorganisaation puheenjohtaja

Kati Happonen puh. 050 541 9450​ kati.happonen(at)live(piste)com

Kilpailun johtaja

Timo Reijonen puh. 050 4110680 reijonen.timo(at)gmail(piste)com

Jos et tiedä keneen olla asiassasi yhteydessä, laita viestiä tiedottaja(at)puijonhiihtoseura(piste)fi.

Kilpailun TD: Esa Ryynänen 040 5749384
Kilpailun TDA: Riikka Sirviö 050 5614432
Kilpailusihteeri: Anu Korhonen 050 3645945 anu.korhonen(at)netti(piste)fi                
Kilpailukanslia: Sirpa Sirviö sirpa.sirvio (at) dnainternet(piste)net
Ajanotto ja tulospalvelu, talous, organisaatio vara pj: Raimo Kariniemi 050 3754103 tiedottaja(at)puijonhiihtoseura(piste)fi
Ajanoton ja tulospalvelun tuottaja: Helaalan tulos/Pekka Nikula
Ratamestari: Jari Silvasti 050 3052631 jari.silvasti(at)are(piste)fi
Hiihtotapavalvonnan päällikkö: Mika Iivanainen 044 3499511 mika.iivanainen(at)vr(piste)fi    
Stadionpäällikkö: Juha Heiskanen 044 7938367 juha.heiskanen(at)dnainternet(piste)net
Lähtö-ja maalialue: Helena Moisio 040 8312016 helena.moisio(at)hotmail(piste)com
Latupartio: Petri Juntunen 044 7185325 petri.juntunen(at)kuopionvesi(piste)fi
Turvallisuus Aleksi Rauhanen 040 5279097 aleksi.rauhanen(at)gmail(piste)com
Media ja tiedotus Päivi Taskinen-Kekki 050 322 0889  paivi.taskinenkekki(at)gmail(piste)com
Palkintojenjaot ja VIP 050 3951615 Jari Pitkänen jari.a.pitkanen(at)gmail(piste)com